| C17 a întrebat:

De ce nu pot sa imi fac o prietena ( iubita vreau sa zic, nu toate tarfele ) o iubita care sa ma iubeasca si care sa dea cat dau si eu? ( Va rog sa nu radeti de mine, oricum nu o sa bag in seama. Multumesc... )

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoNameexd a răspuns:

Cauta o fata care sa-ti placa, afla mai multe despre ea, vezi ce caracter are si spune-i ca e frumoasa si o placi.Bafta!

| AnaMica01 a răspuns:

Banuesc ca tu cauti o fata "perfecta", adica si frumosa si inteligenta, si cu situl umorului si intelegatoare si iubitoare etc, si de aceea majoritatea fetelor ti se par neinteresate...Pai este foarte posibil ca sa fie o fata exact asa cum vrei tu, dar trebuie sa o cauti, nu sa astepti sa vina ea la tine...;-)