| diana121 a întrebat:

De ce vrea sa se indeparteze de mine?sad Astazi d-nul dirig ne-a pus pe mine si un coleg pe care-l plac in aceeasi banca iar el s-a mutat de langa mine, a incercat sa vada cu cine sa sa mute, dar nu cu mine. El stie ca-l plac si vrea sa-mi rupa inima pe care-l iubeste asa de multcrying. Ce sa fac ca sa ne apropiem unul de altul? sad

Răspuns Câştigător
| laury4ever a răspuns:

Tocmai ca stie ca il placi de aia si face toate astea. Nu ii mai arata asta, trateaza cu nepasare faptul sa nu vrea sa stea in banca cu tine. Ignora-l si in felul asta o sa se oftice si o sa incerce el sa se bage in seama cu tine. La mine ingornata a functionat tot timpul. Sper sa functioneaze si la tine. Succes!

| diana121 explică (pentru laury4ever):

Daca pun la statutul de mess de ex: "Te besc X" e bine(nu pe el, desigur)

| laury4ever a răspuns (pentru diana121):

Nu stiu cat l-ar impresiona pe el asta...si probabil s-ar gandi ca ai pus special pentru el.Eu una nu as recomanda nici macar apropurile de genu. Stiu ca e greu sa te abtii dar trebuie sa incerci pentru ca el asa va gandi toate statusurile tale sunt apropouri la el mai ales ca stie ca il placi...Succes!

| diana121 explică (pentru laury4ever):

Pai eu cand am zis la statut : "te iubesc Ovidiu"(pe el il cheama Adi) m-a intrebat cine ii Ovidiu laughing

| laury4ever a răspuns (pentru diana121):

Ce tarelaughing continua sa-l faci geloslaughing si nu-i mai da lui importantatongue...

| diana121 explică (pentru laury4ever):

Iti multumesc :* happy

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate. E greu sa accepti asta, dar daca el nu vrea sa fie cu tine, nu-l poti obliga. E pacat ca l-ai lasat sa afle ca il placi, fiindca asa e tentat sa se fereasca si mai mult de tine.