| anonim_4396 a întrebat:

De o saptamana prietena mea ma tot bate la cap sa ne culcam impreuna, suntem impreuna de 3 ani si parca nu o mai suport imi tot zice "ca nu sunt hotarat" sau ca "ma impinge pe la spate" si eu ii raspund "lasa ca va veni si ziua asta", parca vad cand ma intalnesc maine cu ea si incepe sa ma f.ta la cap cu chestia asta, era mai bine cand eram singur si aveam doar prietenii.

Spuneti-mi cum sa o fac sa nu ma mai tot bate la cap? Si eu vreau sa ma culc cu ea dar nu ma simt pregatit.

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum o să simți când ești pregătit?

| Hammurabi a răspuns:

Adică te roagă orietena ta cu care ești împreună de 3 ani, să te culci cu ea, iar tu zici că nu ești pregătit?
La ce-ți trebuie atunci prietenă și complicații?
Ai dreptate. Arunc-o și rămâi doar cu prietenii. Sunt perfecți pentru ce te interesează pe tine. Adică fotbalul și telefoanele.

| Goete a răspuns:

3 ani si nu esti pregatit?
Las-o sa-si gaseasca un Barbat, ca tu esti un copil

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Dar tu ai f...t vreo fata in viata ta?

| VoidEternal a răspuns:

Am auzit că e frumos pe muntele Athos. Ai putea sa te muti acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Până acum vedeam întrebări unde erau doar fete care relatau asta.

Zii direct: Nu-s pregătit.

| Together a răspuns:

Spune-i ca nu te simti pregatit pentru o relatie atat de apropiata si ca iti trebuie timp. Spune-i ca nu vrei sa strici conexiunea pe care o aveti impreuna, care e mai presus de dorintele carnale.

Aminteste-i ca Dumnezeu va priveste si va judeca in fiecare secunda, si ca e mai bine sa aveti o eternitate de fericire dupa moarte decat niste clipe de placere acum.

happy

| Lizuca1234 a răspuns:

Ce varsta ai? Dacă spui ca preferi sa stai cu prietenii și nu cu iubita ta înseamnă că ai o problema. Ești sigur de orientarea ta sexuala? Sincer, nu am auzit de un tip care sa prefere prietenii și nu iubita, mai ales dacă este vorba de sex.

| anonim_4396 explică (pentru Lizuca1234):

Nu te intereseaza ce varsta am.

| Lizuca1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma interesează personal, era un factor pentru a putea deduce de ce nu vrei sa stai cu prietena ta.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandraionela1234 a răspuns:

Cred ca nu esti atras sexual de ea happy

| Baby02bbbbb a răspuns:

Si eu cred ca nu are sens intrebarea ta. Un baiat isi face o iubita atunci cand vrea sa o sarute, sa o imbratoseze, sa o protejeze, sa faca sex cu ea, sa se simta bine. Nimeni nu zice sa incepi cu sexul dar e foarte important intr-o relatie. Si esti intr-adevar primul baiat care refuza sexul...waw

| tasr1234 a răspuns:

Eu sugerez sa pleci in Turkmenistan si sa iti faci o viata noua.