| Darja111 a întrebat:

Deci astăzi dimineata mi s-a inceput menstruatia. Dar a curs foarte putin vreo 3 picaturi. E posibil sa fie ceva?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E normal să ai așa puțin la început.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te linistesti fiindca orice ingrijorare de-a ta in acest moment este cu totul inutila. Urmareste cu atentie modul in care se va produce si va decurge sangerarea in urmatoarele 2-3 zile. Pana atunci fii fara stres. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nicio problemă este abia prima zi și ți-a venit de câteva ore o să înceapă să-ți curgă mai mult pe parcursul zilei
#bepositive