| Cristinica80 a întrebat:

Deci de acum cateva saptamani s-a mutat un baiat de 25 de ani pe strada la mine. Din prima zi cand ne-am intalnit el a inceput sa ma priveasca cu multa tandrete si mereu cand ne vedem se baga in seama cu mine.Pare muncitor si de treaba insa eu am doar 15 ani. Mie nu pot sa zic nici ca imi place foarte tare de el, dar nici deloc.Insa nu cred ca un baiat de varsta lui s-ar uita la o fata de linistita, inocenta si mai ales de 15 ani. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| PinkNightmare a răspuns:

Din proprie experienta iti spun sa nu te bagi in asa ceva.Si o diferenta de 5 sau 6 ani e mare, dar de 10 ani! Poate vrea doar sa fie amabil ca doar sunteti in vecini happy. Daca chiar ii vb de ceva mai mult spune i ca iti pare rau dif. de varsta e prea mare si gata.Mai bine iti gasesti pe cineva cu 2-3 ani mai mare ca sa gandeasca mai matur, dar nu mai mult happy