| ZeWsSs a întrebat:

Deci este aceasta tipa pe care o plac credeam ca e doar atractie fizica si nu iubire si am ascuns asta noi fiind foarte buni prieteni ideea este ca acum suntem in clase de cand suntem la liceu si nu prea am mai vb eu usor usor am inceput sa ii simt lipsa si mi-am dat seama de sentimentele mele, problema este ca ea tocmai s-a comb cu un amic de-al meu si cand am aflat parca mi s-a rupt ceva in mine nu mai puteam ma simt ca naiba si nuss ce sa fac, m-am gandit sa beau cv si sa uit de toate si sa-mi-o scot din minte dar totusi nu pot orice as incerca...nu stiu ce ar putea simti ea pentru ca noi inainte petreceam foarte mult timp impreuna dar totusi eram "just frends" si in timpul asta unii neau recomandat sa ne combinam dar totusi noi nu am vrut am zis ca suntem doar prieteni(din partea mea ca nu aveam prea mult tupeu si cred ca si la ea la fel ca e timida sau poate ca chiar nu vroia aici sunt in dubii) acum nuss cum sa fac m-as duce la ea sa ii zic ce simt dar cum ea deja are prieten nuss care va fi rezultatul dar pe deoparte as incerca sa imi gasesc pe altcineva care sa ma ajute sa uit de ea si ar mai fi ceva totusi credeti ca exista vreo sansa ca ea sa sinta la mine nu doar ca la un prieten? Sau cum as putea afla ce simte ea?
Help!

1 răspuns:
| chickenwings a răspuns:

Draga boua fata statea cu tine doar ca sa se comine cu celalalt ...dang...nu ai sanse cu ea, nu te-a placut never, vei ramane un ratat toata viata, dar ai o sansa mare daca faci asa