| Rose9 a întrebat:

Deci sunt in pana de idei! I don't want to see

Vreau sa ii iau iubitului meu de Valentine's Day ceva, si nu stiu ce I don't want to see

El e rocker, are 15 ani. Va rog ajutati-ma! >Multumesc!:*big grin

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poate te inspira linkul asta http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926 dar daca vrei sa faci o comanda on line nu mai ajunge decat de Dragobete.

4 răspunsuri:
| Enzio a răspuns:

O bricheta de aia cu modele, daca fumeaza, un lantic bratara ceva, avand in vedere ca e rockerhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sex oral e cel mai frumos cadouwinking o sa fie super multumit. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sex oral e perfect. succes

| thenight a răspuns:

Un set scump de tobe de calitate sau un instrument ce ii trebuie ceva de firma scump:-d