| HalucinogeN1611 a întrebat:

Dupa despartire mi-a zis ca vrea sa ramanem prieteni orice s-ar intampla dar eu nu si am decis sa nu ii dau block.
O prietena a postat un filmulet amuzant si am inceput sa rad de ea,fosta s-a bagat in seama cu chef de cearta si cu replici rasuflate,dupa 2, 3 mesaje mi-a dat block...nu mai inteleg parca voia sa ramanem prieteni orice ar fi
Ma poate lamuri cineva ce are in cap? (cred ca nimic)

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu prea inteleg, de cine sa razi, de fosta ta prietena sau de prietena care a postat filmuletul?
Daca radeai de fosta, nu a fost un lucru bun, si acel orice ar fi, nu cred ca era menit si nesimtirea.
Ce are in cap, simplu, a fost deranjata daca ai ras de ea, sau daca a deranjat-o ceva ce ai ras cu prietena cu filmuletul.

| HalucinogeN1611 explică (pentru LaLaura):

Radeam de prietena care a postat filmuletu, iar fosta imi spunea ca tot eu nu stiu ce e aia o gluma confused

| LaLaura a răspuns (pentru HalucinogeN1611):

A deranjat-o, poate ca ii pasa de prietena de care ai ras.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incurcate sunt cararile prieteniei. De asemenea se spune : Nu cerceta aceste legi, ca esti nebun cand le-ntelegi" laughing Asa si in cazul descris de tine. Nu te mai preocupa.

| Doub a răspuns:

Astea-s copilarii.

Răspuns utilizator avertizat