| anonim_4396 a întrebat:

E gravă problema, sunt la prietena mea si dupa o lunga perioada in care am fost in public amandoi, mai pe seara am ajuns la mine si va dati seama nu am facut preludiul cum trebuie nu am folosit lubrifiant si a urmat sa o penetrez.
Cand o penetram mergea cam greu si ma ustura eu acolo credeam ca e de la ata si tot am insistat prin dureri si usturimi usoare penetrarea pana am terminat. La sfarsit merg la baie, ma sterg, spal si cand ma uit preputul mi s-o crapat si era acolo sange putin si acum dupa 4 ore e la fel, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te speli cu ceai/infuzie de musetel sau si mai bine ar fi sa speli toata partea inflamata si rana aparuta cu apa oxigenata. Dupa ce este cat se poate de bine igienizata intreaga zona din jurul plagii/ranii, trebuie sa folosesti unguentul cu antibiotic Fluocinolon N Atb. (11lei tubul de 18 gr.) Se repeta operatiune ori de cate ori va fi nevoie pana ce rana se va cicatriza complet. Sanatate!

| MValentin a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Va multumesc din suflet

| CodrutElian1990 a răspuns:

O igiena permanenta la cei mai inalti parametri. Asta in plus de ce ti-a zis corbualbrosu