| EdiShadow a întrebat:

Erectia! Am mai deschis un topic acum 3-4 zile legat de acest subiect cu un fail, in legatura cu erectia mea.

http://www.tpu.ro/......-problema/

Dupa experienta de mai sus am incercat din nou, cu aceeasi persoana si iar am dat gres, dar de data asta nu am mai baut nimic, si de 3-4 zile eram plin, deci nu m-am " golit ".

Inca ceva, m-am dus la sexshop si am cerut ceva pentru o erectie mai puternica, mi-a dat o pastila si sa o administrez cu 30 de minute mai devreme, asa am facut, dar rezultate 0. Mi-a murit la intrare si din nou m-am facut ****, cuu aceeasi persoana.

Am zis ca ma duc la medic dar nu pot momentan, sunt sarbatorile, toti au concediu, nu am cum. Dar pana atunci fata ma tot asteapta si ea o sa plece curand din oras, peste 2 saptamani, nu vreau sa o chem iar si sa dau si a 3-a oara gres. VREAU CEVA CONCRET, sa ma ajute pentru un moment, doar o partida de sex, spray uri, pastile sau orice doar ca sa stiu ca dau rezultate EXACTE, nu cum am facut cu cacatu ala de pastila.

HELP? :(

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pedepseste-o! bag-o in spirt! laughing)
ai spus ca la baie cat ai frecat-o putin si-a revenit, fa asta si in fata ei, care e problema? dupa se intareste o bagi in ea si merge, nu? vorbeste si cu ea si spune-i ca ai o mica problema, poate te ajuta

| EdiShadow explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am frecat o si in fata ei, nu numai eu, m-a ajutat si ea, insa nu s-a ajuns la ORAL!

| mihai69 a răspuns:

La tine problema e la psihic. E posibil ca și cu viagra să dai greș!
Dacă e să reușești, numai tu o poți face. În primul rând, nu te gândi la eșecurile anterioare. În al doilea, încercă să vezi toată acțiunea ca pe un fim - poate așa vei reuși să te stimulezi. Sau pune un film în timp ce treci și tu la „treabă".
De multe ori e posibil ca vederea fetei având un orgasm să te „întărâte" suficient încât să poți trece la treabă cu organul cuvenit. Iar orgasmul despre care ziceam, i-l poți oferi cu mâna sau cu limba, ori cu ambele. Să nu mai vorbim de „jucării" (dar probabil n-ai așa ceva).
Succes!

| Lawliet14 a răspuns:

Maraton Forte. Nu lua Viagra si prostii ca poate mori!

| Skynox a răspuns:

Păi ba, aia nu te satisface chioru dq. Ba, fă rost de 50-60 lei nu ştiu cât, du-te la o cu.rva, şi vezi că aia te excită maximum. Vezi că o ai tapana şi când pleci.winking încearcă aşa.

| Kupoane a răspuns:

Salut, pentru astfel de probleme cred ca cel mai indicat este sa nu consumi alcool deloc, sa bei multa apa si poate 1-2 cafele inainte, iar pentru erectie garantata poti apela la produse naturiste de pe SexShop cu livrare la EasyBox: https://kupoane.ro/store/erotic24/