| Andreiu68 a întrebat:

Este adevarat ca daca ai permis si masina ai un succes mai mare la fete? Agati mai usor daca ai masina si iesi mai in evindenta? Adica eu asta cred si am o multime de exemple.Multi prieteni de-ai mei cand nu au avut masina nu aveau succes la fete si de cand ai masina schimba fetele cum schimbi sosetele.Bine..fetele alea sunt pe interes nu o sa iasa o relatie adevarata, dar asa o aventura.Ce parere aveti? Eu cred ca da

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde si ce masina ai...

| RB26DETT a răspuns:

Depine si de masina, eu cand i-am zis unei tipe ca am Volvo a crezut ca am camion, oricum, eu nu-s genul care sa se foloseasca de masina pentru a atrage fetele deoarece fetele ce vin la bani/avere samd, le consider niste carpe, eu n-am nevoie de asa ceva, alea sunt genul de fete care vor sa aiba un statut social cat mai ridicat, totusi ele sunt niste lipitori, vor sa se dea mari ca au un 'iubi' cu masina smechera, daca e BMW, MB sau Audi poa' sa aiba si 20 de ani, daca nu e nemteasca sa fie cat mai noua, ceva de genu'.

| RAY a răspuns:

Daca esti urat nici nu cu ala nu agati nimic, poate materialiste atat, cei frumos si la dumnezeu i place, cei urat nimanui

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu detii informatia pe baza careia s-a incetatenit parerea generala privind definitia corecta a masinii si anume ca aceasta reprezinta cel mai performant ''aspirator de curve''. big grin

| Hammurabi a răspuns:

Da, agati mai usor si mai repede. Vor fi cu*vele pe tine ca mustele.
Nu-ti imagina ca vei avea parte de vreo fata de doamne-ajuta.

| sofisis a răspuns:

Depinde de masina... daca ai Tico, nu, nu vei agata mai usor. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine, ia o pereche de "sosete" de calitate si nu mai alerga după "reduceri".

Răspuns utilizator avertizat