| Andreiu68 a întrebat:

Este adevarat ca fetele se,, uita" sau sunt usor de cucerit daca ai masina? Am o multime de prieteni care cand nu aveam permis nu aveau prietene si de cand si-au luat permisul si-au facut relatii, altii iau fete le plimba 2 zile, o aventura cu ele si altele.Adica am in jur de 6-7 prieteni,da toti cand nu aveau permis state in grupup nostru de prieteni,au luat permisul,si-au luat masina imediat la o luna ne-au parasit din grup,acum numai ne salutam, nu mai avem nici o treaba cu ei, toata ziua cu fetele. Adica cred si am vazut ca daca ai Masina ai sanse mai mari sa inpresionezi o fata.Ce parere aveti din experientele voastre?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da asa este daca vrei sa atragi toate falsele materialiste...
Daca vrei sa iti faci o relatie lipsita de interese si vrei sa fi sigur pe femeia de langa tine intalneste-te cu ea fara masina si fara sa ii areti bani si atunci vei vedea cum e ea cu adevarat la fel si cu prieteni

| August99 a răspuns:

Daca preferi sa ai in jur fete materialiste care se uita doar dupa banii tai sau ce bunuri ai atunci da

| Eduard196 a răspuns:

Nu e asa. Eu nu am avut niciodata relatie si nu reusesc sa imi fac o prietena pe gustul meu desi am serviciu si masina