| Evelyne009 a întrebat:

Este posibil sa mi întârzie menstruatia daca luna februarie a fost de 28 de zile?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Pai adu-ti aminte cu aproximatie. Sau asteapta ca vine ea...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are luna Februarie cu menstruatia ta?
Daca-i regulata, aia se succede la acelasi numar de zile, indiferent de luna, sau zi a saptamanii.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta ciclul tot de 25 de zile va fi.

| Emma30555 a răspuns:

Ce legătură are? Menstruația vine între 26 și 30 de zile de regula, depinde de la caz la caz. Numeri din prima zi 28 de zile(dacă la atâtea zile vine) și aia e data următoare când vine. Nu are legătură cu luna și nici nu vine la aceeași data fiindcă lunile au 30, 31 de zile sau 28.

| Evelyne009 explică (pentru Emma30555):

Faza e ca am uitat ziua cand mi-a venit menstruatia luna trecuta.

| alina2k18 a răspuns (pentru Evelyne009):

Sunt atatea aplicatii pe google play de iti treci data si iti calculeaza in functie de cat setezi tu ca iti vine... mie de ex toata viata mi-a venit la 31 zile cu ceva intarzieri si o singura data la 23 zile pentru ca am trait un soc emotional.
acum nu ai decat sa astepti daca nu iti amintesti...

| Emma30555 a răspuns (pentru Evelyne009):

Pai adu-ti aminte cu aproximatie. Sau asteapta ca vine ea...