| Muresan_Geo_1987 a întrebat:

Este rau daca la o intalnire ii spun prietenei mele ca ma duc sa fumez o tigata este rau? Adica se va simti rau sau creva gen?

Răspuns Câştigător
| MentalDisorder2 a răspuns:

Asta depinde de la om la om.
Un om s-ar simtii jignit si altul nu.
O poti intreba pe ea, ca o relatie sa functioneze trebuie multa comunicare.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de om, nu avem de unde sa stim noi asta.

| urseyul a răspuns:

Depinde de ea daca accepta un fumator sau nu! fi tu insuti pana la urma

| marocanul77 a răspuns:

Uite aici sa ajuns de la "Legea anti-fumat" pai daca nu era legea asta iti aprindeai tigarea linistit, asa trebuie sa iesi afara din incapere.

| Meryam a răspuns:

Politicos ar fi ca la prima intalnire sa stai cu ea nu s-a fumezi. Iubita ta s-ar simti aiurea așteptând ca tu sa fumezi o tigara.

| annelyvmmd a răspuns:

Nu,dar nu e frumos sa fumezi in preajma unei fete, ar putea-o deranja mirosul, lesina sau chiar cand ai dori sa o saruti te-ar putea ignora din cauza mirosului.