| Liede a întrebat:

Este un baiat, care m-a folosit de 2 ori cu pricina ca prietena lui trecuta la lasat si lui ii trebuia consolare, prima data eu eram in clasa a 7 si el a 10 ma adus acasa si mai nu am facut sex cu el, dar i-am spus nu; apoi in clasa 11 el a fost in germania cu scoala pe un an si prietenul lui de asta a aflat, in clasa a 12 (acum) el s-a intors si invata intr-o scoala cu mine eu sunt a 9, si la halloween iar ne-am inceput a ne vedea, a ne saruta si a ne lua de mine, dar aceasta a durat doar 3 zile dupa care el sa intilnit cu prietena mea si ii spuse ca o prietena la lasat si lui iar ii trbuia consolare. Vreau acem la 21 mai sa intreb de ce numai de mine anume sa folosit, merita aceasta sa fac?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Merita, nu trebuia sa te lasi folosita, ai si tu o demnitate, iar acum trebuie sa te razbuni pe el sau sa-l faci intr-ul fel sa il doara, cu atat mai mult ca e doar un fustangiu care minte si a incercat mai multe fete de minte! bafta, fa asa sa-l doara! papa!

6 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

Draga liede tu ai fost pentru el dupa cum ai afirmat mai sus, un refugiu, o inima in care el a cautat alinare! ai fost aleasa tu deoarece, foarte probabil, reprezinti caracterul, felul de a fi pe care el il cauta! ca te-a lasat asa cu ochii in soare nu este bine! cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el in fata despre ceea ce te doare! este singura metoda eficienta! succes! pupiciii

| GGeorgel a răspuns:

Iantai vreau sa-ti spun ca ai o exprimare foarte aiurea, am citit de cateva ori intrebarea sa inteleg ce ai scris laughing. Eu te-as sfatuii prima data sa stai si sa te gandesti bine de tot daca iti place aceast baiat, deoarece e tipul care profita de fete si apoi le lasa. Daca iti place si ai inceput sa tii la el cu adevarat incearca sa vorbesti cu el si sa vezi ce vrea, daca nu incearca sa il lasi deoparte, sa-ti cauti alt baiat deoarece cred ca ai observat ca e un tip care vrea un sigur de la fete si nu cred ca genu asta de baiat vrei. Prima data cu tine apoi cu prietena ta. Da, el s-a cam folosit de tine si ar fi bine sa-l lasi. Doar un sfat prietenesc, decizia iti apartine!winking

| bluemoony a răspuns:

Eu zic sa te duci la el sa-i dai o palma i apoi sa-i zici ca iti trebuia o consolarelaughing...p bune nu merita e doar un fustangiu.

| miki_3263 a răspuns:

Nu,lasa-l in pace ca roate sa va intoarce! tu doar gandeste-te ca el nu te-a meritathappysi ignora-l maximhappy

| Liede explică:

Mersi la toti laughing

| ShoujoJigoku a răspuns:

Deloooc! :O De al dracului prefate ca te dai la un baiat cand el te observa! Si sa ai grija sa te prefaci ca nu il vezi... fa-l sa simta durerea fato! :* Bineinteles ca din cate am citit eu, cred ca nu prea tine la tine, da` fa chestia asta doar pentru al soca! Si poate ca ai sa ii starnesti putin interesu` dupa smug, si poate ca o sa vina iar la tine, dar dupa, sa continui sa te dai la altii, da` nu foarte tare sa nu te creada altii cuvantul cu T straight face, si in acelasi timp sa il,, consolezi`` putin, da` nu prea multi sa suferi din nou, cand vine la tine raspundei cu aceeasi moneda, adica sa te dai la el da` sa para ca o faci din gluma nu serios, chiar daca el crede ca poate o faci serisos! Bafta din nou! :*