| ff4ff5 a întrebat:

Este un baiat la scoala si imi place la nebunie de el dar defiecare data cand il vad ma intimidez.Nu stiu cred ca si lui ii place de mine, dar suntem din clase diferite eu D el A nu am vb niciodata cu el dar am o colega care a fost in clasa cu mine si s-a transferat astfel am aflat cu il cheama.Joia trecuta a venit o fata din clasa lui si i-a spus unei colege ca el ar vrea sa steie cu o fata din D.Eu nu mai stiu ce sa cred.Recunosc m-am entuziasmat dar suntem 5 fete in clasa din care doar mie si unei colege ne place de el.Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexandraaaaaaaAlle a răspuns:

Tipul e un loverboy. Adica el isi spune direct ca vrea sa fie cu o fata, nu una anume, din D? Daca tu nu vrobesti cu el si te intimidezi nu are cum sa te placa, adica din cate spui tu el nu pare timid, deci daca te place iti spunea direct. Eu zic totusi sa incerci sa vorbesti cu el, adica lasa timiditatea, nu ajuta la nimic.

3 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Imprieteneste-te cu o fata de la el din clasa, dupa cere-i id-ul baiatului, face-ti cunostinta, vorbiti si vede-ti voi mai departe. Nu astepta sa vina el la tine, poate ca cealalta fata care il place il cunoaste.

| Modx a răspuns:

Inseamna ca nu e gay, e idol la femei!

| raluduica a răspuns:

Incearca sa iti faci curaj si sa-i spui ce simnti