| Foartesecret a întrebat:

Eu am un prieten super ok . suntem de mult impreuna dar in momentul in care intretinem relatii intime simt ca ma tine ca pe bibelou . parca m-as sparge laughingnu vreau sa traga de mine ca un nebun de sa ma de-a cu capul de perete dar nici sa ma tina de parca m-as putea sparge si eu nu stiu cum sa-i spun astastraight face un sfat pls:*

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Ok ideea este foarte simpla: nu e vb ca daca te iubeste sau nu cu adevarat, in timpul preludiului propune-i intr-un mod erotic ca vrei sa incerci lucri noi si lasa-i de inteles ce vrei, sau in timpul penetrarii "ajutal" un pic sa isi dea seama ce vreiwinking baietilor la inceput le e frica sa preia controlul si sa vina cu idei, si asta de frica sa nu fie judecati gresit, si mai ales cand e vorba de un sex mai "salbatic" le e frica sa nu va doara. in cazul asta uite ce iti propun sa incerci: poti sa ii propui orice atat timp cat faci sa para erotic si un pic mai "nebunesc" si mai ales incurajeazal sa vina cu idei (la modul spune-i ceva de genul: astazi o facem cum vrei tu! -dar ai grija sa pui limitele in care tu esti de acord- o sa aprecieze mult
si EXPERIMENTATI! sexul nu trebuie sa fie plictisitor! trebuie sa fie ceva minunat ca atunci cand termini sa simti ca iti vibreaza toate simturile!

8 răspunsuri:
| telluno a răspuns:

E mai tandru happy asa e omu.
vorbeste cu el cu multa rabdare si incearca sa nu se simta jignit.
Spune-i ca vrei ceva mai salbatic.
Sunt sigur ca o sa inteleaga
P.S. El a fost virgin? cu esti prima fata din viata lui? Cand o faceti esti doar tu cu el in casa? poate mai stati cu cineva si e mai rusinos daca se "dezlantuie " si aud ceilalti :laughing

| Foartesecret explică:

Telluno Nu nu e virgin laughing si nu e nimeni in casastraight facelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te tina cu un picior in aer si cu unul pe pamant ...si sa te scuture bine pana iti iese bulionu pe nas sa te invezti mintehappy

| Foartesecret explică (pentru anonim_4396):

Ce-ai fatalaughing?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foartesecret):

Pai mai simplu deci ii spui verde in fata ce nu iti convine si gata vezi tu. Te descurci.

| gabby269 a răspuns:

Preia initiativa! cand aveti chef de nebunii fa tu pe sefa,banuiesc ca o sa ii placa,nu astepta sa faca el primul pas,fa`l tu, si va intelege ca accepti si alte metode a face dragoste,nu trebuie sa ii spui neaparat ca vrei si altfel,arata`i. Poate ca lui ii este rusine sa iti spuna ca vrea si altcumva si atunci se poarta atat de atent sa nu te raneasca sau supere cu ceva. Daca nu reactioneaza asa cum te astepti la noua metoda, inseamna ca e foarte grijuliu si atent, desi nu cred ca nu o sa ii convina cand o sa te pui peste el si sa faci tot ce iti trece prin cap. Spor la nebunii:*laughing

| nataliaduchess a răspuns:

Pi trebuie sa o faci pur si simplu. Daca te iubeste cu adevarat sigur te va intelege.Intr-o relatie partenerii trebuie sa se inteleaga si sa inteleaga nevoile sau placerile celuilat. Spune-i ca tu preferi alt gen de relatie, si sa incercati poate asa ii va place si lui. Funda?

| BoBo_BoBy_1996 a răspuns:

Cumpara un bici si niste catuse