| Cadillac a întrebat:

Eu o iubesc ea ma iubeste ce sa facem deoarece suntem amandoi niste firi foarte timide.

Răspuns Câştigător
| jasmine11 a răspuns:

Tu esti baiat, fa tu primul pas, intotdeauna baiatul face primul pas, chiar daca esti timid, vrei sa te creada un prostut, fa-ti si tu unpic de curaj, o sa iti prinda bine, o sa vezi, spune-i ca iti place de ea si vrei sa fiti impreuna

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vă iubiți cu gândul!
Încercați să comunicați, măcar pe mess, este primul pas.
Pa, pa.

| Andramarina35 a răspuns:

Pai daca esti baiat fa tu primul pas...

| RadioKiller a răspuns:

Daca o iubesti mult ar trebui sa iti faci curaj si sa si spui, incearca pe mess poate asa este mai usor! fundita?

| roxxy25 a răspuns:

Curaj! Nu pierzi nimic daca faci thu primul pas! Daca nu poti sa ii spui, macar da-i de inteles prin gesturi! Uneori o privire patrunzatoare sau un zambet fermecator fac cat 1000000 de cuv, Multa bafta!