| Sportacus123 a întrebat:

Eu zic că sexul trebuie făcut doar să faci un copil și nimeni n-are voie să facă mai mult de doi copii. Ce părere aveți?

11 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Eu zic că dacă gândești așa poate ar fi bine să nu faci sex deloc. Sigur ar fi bine să nu ai în grijă niște copii care să-ți urmeze convingerile. Poate ar fi bine nici să nu-ți cauți o parteneră cum sugerează colegul, că ea ce vină are?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate ce ai pățit? Sexul este pentru distracție ca sa rupi patul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Că trebuie să îți cauți o partenera...

| Hyperion7 a răspuns:

Nu suntem în China sa fim limitați la rezervorlaughing
Doar că na, majoritatea oricum nu fac multi copii, condiții grele, timp limitat, multe probleme, chestii din astea

| LordCristobal a răspuns:

Eu zic ca ai o parere eronata doar comunistii chinezi ar fi de acord cu tine.
In perioada tineretii atat baietii cat si fete trebuie sa aiba cat mai multi parteneri sexuali ca sa se bucure de tinerete, sa capete experienta si sa aiba cat mai multe amintiri frumoase. Daca tinerii au o viata sexuala la tinerete nu vor fi tentati in timpul casniciei sa isi insele partenerii.
Fiecare familie trebuie sa aiba dreptul sa faca copiii cat vor.De altfel e familie cu doi copii e intodeauna mai frumoasa decat o familie cu un singur copil.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Am o părere proasta despre gândirea ta.
Cercetătorii au aflat ca dintre mamifere doar oamenii, delfinii și maimuțele bonobo fac sex de placere și restul doar ca să perpetueze specia.
De ce sa ai parte de ceva asa frumos(orgasme) arat de rar?
Hello, suntem în secolul 21, nu secolul 12.

| ALM2000RO a răspuns:

Sunt de acord cu asta, susțin 100%, sexul fiind ceva scârbos și inuman.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Ești din orăselul leneș și acolo actrle sexuale (consimțite) eunt interzise dacă nu există scopul de recreere la mijloc?

| Andrwlu999 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

E un puști NU te lua cu el!

| Andrwlu999 a răspuns:

O părere abuzivă mai ceva decât comuniștii și na*iști omul de la începuturile lumii de acum in urmă aproape 10 milioane de ani e LIBER să aibă câți copii VREA te rog frumos nu mai gândi așa că după crești devii un om important într-o funcție înaltă și apoi ne mai trezim cu te miri ce...

| Tiiganlapunga111 a răspuns:

Alocația e si ea o forma de venit