| 4l3x4nd3r a întrebat:

Fatilor va dau un sfat de aur SA NU AVETI INCREDERE IN FETE ( in afara de iubite, ma refer la amice) TOTDEAUNA BAIFESC spun asta pentru ca o fata din cauza birfitoarelor nu ma mai place si o placeam mult iar daca vreti sa faceti misto nu are rost

Fetelor scuze dar aceptai realitaea
O sa spuneti ca-s mitocan nu are rost sa va obositi sa scrieti

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Orice secret impartasit,inceteaza sa mai fie secret.
Nu-i acuza neaparat pe cei din jur, primul care nu poate tine un secret in el, esti tu.

| KimBianca a răspuns:

Eu nu barfesc straight face. Eu intotdeauna cand un amic/o amica imi spune ceva ramane intre el/ea si mine. Chiar daca e vorba de o discutie banala. Singurele barfe care imi vin cateodata : uita-te si la ala/aia. cum sa faci asa ceva? si e doar pentru amuzament thinking nu sunt o persoana rautacioasa

| Polaris a răspuns:

Ce trist ești! http://i.imgur.com/CbIrP.png

| qpattyx3 a răspuns:

Ce ofticati mai sunt si baietii astia. Discutati frate intre voi si nu mai postati aiurea pe TPU pentru ca sunteti voi ofticati din cauza unor fete.Wtf.Get lost, nu merita.

| Holocaust a răspuns:

Ba misogine, varsă-ţi nervii-n altă parte şi nu mai generaliza. Dacă ai găsit tu una proastă, nu înseamnă că sunt toate aşa.

| ExpertInLove a răspuns:

Hey...buna. Nu toate fetele barfesc sunt fete de treaba care nu sunt nici pitzi, nici curve, etc. Si cele care barfesc nu sunt neaparat niste persoane in care nu poti avea incredere(ma rog, depinde la ce te referi prin barfit).

| Stranik a răspuns:

Hai sa fim sinceri...nu toate dar majoritatea