| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Femeile de 28+ ani se uita la tineri sau batrani?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La aia mai în vârsta pentru stabilitate, siguranța, pentru o aventura un cocos mai viril, mai tânăr

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă numai se uită. nu au făcut nimic.

| Emilian65 a răspuns:

La tineri pentru scula, la batrani pentru bani.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Emilian65):

Pe langa scula vor sa simta si un corp tanar langa ele. Are alt miros si aspect.

| Sofer a răspuns:

Eu am întâlnit o fata care cauta strict băieți sub 20 de ani. Ca arătau mai bine susține ea. Sunt diferite fete care se uita la tinerei sau mai sus în vârstă.

| Emma30555 a răspuns:

Se uita la bărbați apropiați de vârsta lor

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Emma30555):

In general da, dar sunt si multe exceptii.

| aumih16 a răspuns:

Pai in ziua de astazi astea de care zici spui cam asa sunt! depinde unele ii prefera mai mult pe aia tineri! unele ii prefera mai mult pe aia batrani! depinde! nu e o regula!

| alexalx1234 a răspuns:

Nu conteaza. Tanar sau batran, tot la banii lor se uita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita la tineri pentru ca vor performanta in dormitor pe o perioada cat mai lunga. Daca iau unu de 35+ clar ca in cativa ani vor stramba din nas domnisoarele ca nu le mai convin.

Răspuns utilizator avertizat
| GirlOnline81 a răspuns:

Tu ne ceri sa dezvoltam un răspuns care diferă de la femeie la femeie.
Eu pot vorbi doar de cazul meu, iar cazul meu este irelevant... nu ma văd implicată intr-o relație cu un puști, la fel cum nu văd de ce un puști și-ar complica existența cu o viitoare babă.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Totul depinde de gusturi

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Toate trei

| CelMaiCunoscatorDintreUmanoizi a răspuns:

Depinde daca ai morcovu tanar

| Ofata1822 a răspuns:

Depinde de fiecare femeie in parte big grin