| Mkeynes a întrebat:

Fetele cand ejaculeaza au un jet mare? Sau asta e doar in filme porno?

10 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Se numeste squirt si unele fete o pot face. Indiferent ca sunt actrite porno sau nu. Este o reactive naturala a corpului unora. Nu se poate controla.

| Mkeynes explică (pentru sofisis):

Asta e cand are orgasm nu?

| sofisis a răspuns (pentru Mkeynes):

Da.

| Mkeynes explică (pentru sofisis):

A mea cand a avut orgasm nu a tasnit din ea ca in filme porno laughing

| sofisis a răspuns (pentru Mkeynes):

Pentru ca ea nu face squirting...sunt putine femei care pot face asta

| SG1995 a răspuns:

Dacă au plă ejaculează. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au un jet precum la hidrant. Daca nu te ti bine, te arunca 2 m mai in spate.

| Adi88 a răspuns:

Nu e doar in filme, se poate depinde cum,, pompezi,, si cat de excitata e. Se poate dar nu la intensitatea din filme, alea au experenta is actrite.

| Jeonghyeo a răspuns:

Au jet oceanic.

| freesextubelive a răspuns:

Doar in filme