| ClaviusLord09 a întrebat:

Fetele/femeile care poarta colanti vi se par sexy sau nu conteaza atat de mult partea vestimentara? (Exclus celor mai glumeti din fire)

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Partea vestimentara, intr-adevar, nu prea conteaza. Conteaza, in schimb, ce se vede prin partea aia vestimentara de care vorbesti.

| vocea a răspuns:

Sunt atragatoare in colantii aceea mulati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par niste pitipoance moarte dupa atentie. Am vazut azi una care nu cred ca avea nici 18 ani dar avea niste pantaloni asa de stramti ca abia putea merge calumea. Dezgustator. Dar de aia avem mobilitate la gat presupun, intorci capul in alta parte si nu mai sunt probleme.

| OMFGConrad a răspuns:

Mi se par de prost gust colanții, întotdeauna prefer o femeie cu blugi mulați, decât chestiile alea. Mi se par dezgustători. Asta e părerea mea.

| OMFGConrad a răspuns (pentru OMFGConrad):

*desgustători.

| MrJoker30 a răspuns:

Logic

| ClaviusLord09 explică:

In cazul asta, avantajul il au cele plinute pentru ca par mai modelate. Cele skinny chiar nu le vad rostul in a purta colanti, sunt oricum inutili pentru ele si nu prea arata mare lucru. In schimb femeile care practica sport si fac yoga stiu ca e o alegere buna.

| ClaviusLord09 explică:

Desigur asteptam si parerea lor. Orice comentariu e binevenit daca e de bun simt. happy