| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum v'ati simtit dupa ce ati facut sex prima oara? Nu v'a parut rau pentru virginitate si nu v'ati simtit vinovate ca ati facut asta?

11 răspunsuri:
| gingasull a răspuns:

@ Mussette m-ai facut sa rad laughing! Un raspuns mai naiv de-atat nici nu se putea. Cum sa poti dezvalui cele mai intime ganduri unei intregi comunitati? In fine...

| sofisis a răspuns:

Daca esti intr-adevar pregatita si esti constienta ca asta vrei, indiferent ce se intampla maine, nu are de ce sa iti para rau. Pentru ca, ma repet, faci sex pentru tine. Nu de curiozitate, nu pentru partener sau alte motive. Si din moment ce este ceva ce simti nevoia si placerea sa faci, nu vad de ce ti-ar parea rau.

| Alcyon a răspuns:

Daca te simti vinovata si-ti pare rau, inseamna ca nu erai pregatita pentru acest pas... sau nu esti cu persoana potrivita.

| Anonymous999 a răspuns (pentru Alcyon):

Nu sunt pregatita dar incerc sa fiu dar nu reusesclaughing

| Mussette a răspuns:

Nu m-am simtit vinovata. Dupa prima oara, ma gandeam cum va fi a doua oara. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da.da daca a fost bine? ce vrei? tu nu vezi cand ne mananca in scoica e bun si un morcov.gros sa fie.io auzisem ca; a zburat puiul cu ata.m-am uitat bine da nu a fost nici un pui, cu ata.la tine a fost? ca fluturasi erau o gramada, fiindca eram in camp.de aia i spune copilului meu ca; e din flori.fiindca erau maci rosii de jur imprejur.si galbenele si cicoare de ogor, ce incununau lucrarea, intr-a tarii trei culori.eheeee,ce stiti voi ce e fu... dragostea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca o faci cu persoana potrivita nu are de ce sa iti para rau.

| Voidwithin a răspuns:

De ce sa le para rau?
Virginitatea e doar niste sange care se scurge.
Gadeste-te ca ele stiau garantat la ce sa se astepte din atatea filme si atatea surse de informatii la nivel psihic nu mai erau virgine oricum.
De ce fetele pun atat de mult pret pentru un himen care se poate rupe sau nu depinde daca e elastic sau nu.

| Anonymous999 a răspuns (pentru Voidwithin):

Pentru mine virginitatea e importanta.

| Voidwithin a răspuns (pentru Anonymous999):

Esti o raritate.
Numa curve p-aici prin zona mea.

| Anonymous999 a răspuns (pentru Voidwithin):

Nu sunt singura virgina la 20 ani, doar ca fiecare are principiile ei.