| gfdgdscasdada a întrebat:

Fetelor, vin și eu cu o întrebare. Ce simțiți voi, fetele, femeile, atunci când faceți sex? Valuri de plăcere, senzație de presiune etc. Cum descrieți voi acea stare din din acel moment fierbinte?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Haideți fetelor nu fiți timide va promitem ca luam notițe

| sofisis a răspuns:

Nu cred ca se poate descrie. Asa cum nici la voi nu se poate. Fiecare femeie prefera altceva in pat iar senzatiile sunt in concordanta cu preferintele. Per total normal ca e placere. Altfel nu s-ar mai practica sexul.

| NimanuiNuIiPasa a răspuns:

Simt ca imi zboara ovarele

| maslinitza a răspuns:

E diferit de la femeie la femeie, de la partener la partener, de la act sexual pa act sexual.
Nu poți simți mereu exact aceleași senzații. Depinde de starea de spirit, poziție, atmosferă etc. Dar da, în general este plăcere, presiune, uneori și durere