| Lavinia019 a întrebat:

Fetelor, voi ați avut orgasm vaginal folosind doar o jucărie sexuală gen vibrator, dildo etc, fără un partener? Puteți avea orgasm vaginal dacă vă masturbați și vă penetrați cu o jucărie erotică?

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Limbileeeee sunt BAZA ''sora'' meawinking

| Vanishgold a răspuns:

Din păcate, nu.

| SatanLovesYou a răspuns:

Inca nu am reusit sa-mi pun mana pe un vibrator, insa pot avea usor orgasm in combinatie clitoris/g-spot. Doar cu degetele. E mult mai intens decat doar clitoridian. Asa ca poti incerca combinatia asta.

| Walker1111 a răspuns:

Da daca te joci foarte rapid cu clitorisul si ai un vibrator in vagin care sa nu il opresti de fel