| Deea5546 a întrebat:

Fostul meu prieten ii trimite mesaje celei mai bune prietene ale mele(nu mare lucru )si intra pe ea pe mess.Ei nu vorbesc mare lucru doar ce faci si chestii putin interesante De obicei el vine la mine cu ea(nu se da la ea sau din astea).Eu cred ca ii trimite mesaje sa poata ajunge din nou la mine.Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| emgirl a răspuns:

Hmm.poate incearca sa te faca geloasa, sau sa ajunga la tine sau ii place de prietena ta..depinde dar parerea mea e ca vrea sa te faca geloasa! Sper ca te-am ajutatkiss

| Deea5546 explică (pentru emgirl):

Nu cred ca vrea sa ma faca geloasa ca nu-i zice lucruri care ar putea sa ma faca geloasa.Ii zice ca la o prietena dar e ciudat ca asa dintr-o data is asa prieteni ca el nici ma car nu o putea suporta

| emgirl a răspuns (pentru Deea5546):

Pai asa vrea el sa te faca geloasa sa vezi tu ca cu ea vorbeste si se distreaza si cu tine nu...iti spun aceste lucruri pentru ca si fostul meu prieten asa incerca el sa ma faca geloasa vorbind cu o prietena se tot dadea pe langa ea vorbea cu ea pana noapte tarziu...kiss

| Deea5546 explică (pentru emgirl):

Multumesc de sfat:*

| emgirl a răspuns (pentru Deea5546):

Cu placere. dar tu il mai iubesti?big grin

| Deea5546 explică (pentru emgirl):

Il mai iubescstraight facedin pacatesad

| emgirl a răspuns (pentru Deea5546):

Atunci? nu vrei sa fi impreuna din nou cu el?big grinbig grin... daca il iubesti si el te iubeste trebiue sa luptatii nu renuntaa:X:big grinbig grin:d