| eusunttheodorath a întrebat:

FUNDA buna am un bichon havanez si mai vreau un animal ce sugerati?

Răspuns Câştigător
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Eu iti propun sa iti ei ceva mai mic, care sa te faca sa muncesti mai putin dar totusi sa muncesti eu nu stiu ce fel de animal eu ti-asi putea recomanda pesti, dar banuesc ca nu vrei animale de decor vrei ca sa te poti juca cu ele.Ai putea sa alegi unul dintre urmatoarele animale:hamster,broscuta testoasa, porcusor de guinea, papagal sau iepuras de companie dar acest aminal face mizerie si urina lui miroase foarte urat.Am avut si eu toate aceste animale si mi-a fost mai greu cu iepurasul.Hamsterulmi-a placut si el mirosea dar doar dupa 3-4 zile daca nu ii schimbam talasul.Broscuta era tare draguta, dar si apa ei trbe schimbata des, porcusorul de guinea este si el dragut. Sper ca te-am ajutat. Funda?

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ia-ti un chow chow

| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Iti multumesc foarte foarte mult pentru funda. Daca nu te superi si nu sunt prea indiscreta mi-ai putea spune ce animal ai ales te rog! Multumesc mult pentru tot!

| ady123 a răspuns:

Pisica de ce? pentru ca:catel deja ai, hamster doarme ziua si noaptea..., iepurele ii place sa il ti in brate si nu iti pierzi timpul tinandul in brate. Pisica trebuie decat sa o piepteni si e foarte draguta si amuzanta http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=IytNBm8WA1c app ai gresit categoria