| Dyony01 a întrebat:

Funda! prietenul meu e prea insistent in sensul ca a inceput sa fie nesimtit...nu prea imi place sa ma pipaie, i-am spus odata si mi-a sp,, ma lasi sau nu sa ma simt bine?! ma cam suparat aceste vorbe.cum sa fac sa nu mai fiea asa fara sa se supere?

Răspuns Câştigător
| AndaAndore a răspuns:

In primul rand,nu e vina ta,si n`ai de ce sa vrei tu sa-l faci sa numai fie asa. Trebuie sa`si dea seama singur de chestia asta. In al doilea rand,daca tu i`ai explicat deja ca nu vrei sa te pipaie,inseamna ca nu vrea decat. de la tine. Si n-are rost sa mai stai dupa el.
Bine,acum depinde si de cat timp sunteti impreuna. Daca sunteti impreuna de mai mult timp,e normal sa simta o atractie fizica fata de tine si sa vrea mai mult decat un simplu sarut. Acum, depinde si de cati ani ai, de la o varsta 16-17 ani,deja n`ai de unde sa mai alegi baiat care nu o sa te pipaie. Pentru ca acum e varsta la care incep chestiile astea,chiar daca tie iti place sau nu,el o sa incerce. Insa, si faza cu timpu` [de cand sunteti impreuna] e ca un fel de pretext,pentru ca daca tine la tine si nu`si doreste decat sex,te asteapta pana vei fi tu pregatita. K automat de la pipaieli,si alea,o sa vina timpu` cand o sa-ti puna si intrebarea cea marewinking
Deci e alegerea ta, tu iti stii relatia. Daca merita sau nu.
Ai grija de tine, te-am pupacit :*

9 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ah.stai calma, el nu vrea sa te pipaie, deci nu te ingrijora.Vede in tine o halca de carne cu care sa faca sex,nu esti tu, va fi alta, nu te ingrijora.

| viatadecacatt a răspuns:

Unde sa iti mai gasesti prieten care sa nu te pipaie.oi vrea sa se multumeasca decat cu saruturi? N`ai sa veeezi:p. daca vrei sa il mai ai incearca sa intri in jocul lui.s va "pipaiti"unul pe altul.Ai grijja ca el cu pipaitul asta vrea sa ajunga la sex, e hotararea ta daca vrei sau nu sa o faci cu el.

| zizibela a răspuns:

Eu stiu un exemplar de baiat care nu pipaie!

dar mai stiu unu care a dezvirginat o fata si dupa s-a despartit de ea pe motiv ca nu o merita!

fa diferenta ce crezi ca e mai bine pentru tine happy

ai grija ca atunci cand dai cu capul de pragul de sus doare de 10 ori mai mult si mai rau decat atunci cand te impiedici de pargul de jos!happy

| Dyony01 explică:

De 7 luni suntem imprecuna

| GTFORetard a răspuns:

Il parasesti daca nu esti dispusa sa-i oferi nimic.Deoarece se pare ca el nu vrea sa stea fara a primi nimic.

| BalonaşDulcee a răspuns:

Ce o sa-ti zic stiu ca nu o sa-ti convina dar asta e adv, adevarul intotdeauna doare sad mai ales daca vine din partea unui "strain ", Daca i-ai spus si el s-a suparat inseamna ca nu te iubeste cu adevarat, daca te iubea intr-adevar te si intelegea sad Doamne nu suport porcii de genul asta vor decat sa se F_U_T_A... at wits' end daca vor sa **** ceva intrebi mai intai fata "Ma vrei sa te **** cu mine? "daca zice nu asta e oh go on i-ati o papusa gonflabila nu mai stresa fata sa faca ceva care sa-i marcheze viata in rau at wits' end

| Hollywood a răspuns:

Pai daca te pipaie poate sa te pipaie si pe maini, ma rog pipaiel si tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta unu care sa nu te pipaie happy dar succes ca nu ai sa gasesti niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasa-l sa se simta bine maduta.ca o sa vezi si tu ce bine se simte el.dar numai el.tu s-ar putea sa te simti bine dar dupa aia foarte rau.sau foarte, foarte rau.