| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Heeei =)

Se poate rămâne însărcinată de la faptul ca ne-am jucat cu prietenul meu, dar am avut haine, m-a masturbat prin masarea clitorisului cu mâinile spălate și curate, el nu și-a dat drumul pe mine deloc? Precizez cu suntem virgini, iar eu nu am menstruația regulata, momentan iau un tratament cu pastile Normens.
Va rog!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, nu este posibil sa ramai insarcinata astfel. Iti recomand canalul de Youtube sexul vs barza.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De la petting nu ramane nimeni insarcinata.
Voi nu aveti nici cele mai elementare cunsotinte cum se poate ramane insarcinata?
NUMAI prin sex vaginal si numai in perioada fertila a femeii.