| iPhone23 a întrebat:

Hei, am ieșit cu o prietenă bună pe care o cunosc de mult timp și acolo urmând să ne întâlnim cu Roxana care ne-a chemat pe amăn2 așa. Prietena mea mi-a făcut cunoștință cu Roxi și așa am povestit cu ea pe la masă și era vorba ca ieșim toți. In final Roxi mi-a spus ca nu poate ca are probleme ceva pe acasă și a spus să o lăsăm pe altă dată... mai are rost să o chem pe afară sau incearca să mă evite?

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Incearca si alta data, si vei avea raspunsul. Daca alta data nu poate exista, adica nu ai cum da de Roxi, raspunsul e clar.

| iPhone23 explică (pentru cristi202):

Pai vorbesc cu ea pe mess totul e oke, chiar am întrebat-o daca ma evită sau o deranjează ca vorbesc cu ea mi-a spus nu o deranjează doar ca nu poate acum...

| cristi202 a răspuns (pentru iPhone23):

Atunci trebuie sa ai un pic de rabdare. Vezi pe parcurs ce se intampla.

| Sofer a răspuns:

Încerci alta data sa o mai chemi. daca zice la fel, înseamnă că încearcă sa te evite.