| Jsdumdjsms a întrebat:

Hei, am nevoie de niste sfaturi cum il fac pe un baiat care suspectez ca ma place sa recunoasca in fata mea. Eu nu il plac si nici nu vreau sa ii spun direct.

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Doare orgoliul? Stai în banca ta, răzbunarea e arma prostului.Te complici prea mult şi el nu o să recunoască niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să recunoscă? ție oricum nu-ți pasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu te place, ce sa iti marturiseasca?

| Elenaeli22 a răspuns:

Pai atata timp cat tie nu iti place de el de ce vrei sa recunoasca ca te place? Pur si simplu ignoral.Atata timp cat nu ti-a spus ca te place...care e treaba? Poate nu te place...si chiar daca te place, daca nu iti spune e problema lui nu a ta.