| Alex2526 a întrebat:

am si eu o intrebare itonica cu voi... am 17 ani si nu am avut niciodata o prietena. As vrea sa imi fac dat nu stiu cum sa ma comport cu ea cum sa o sarut, imi este rusine sa o pup si ce sa vorbesc cu ea cand sunt afara? a ajutati va rog Practic imi e rusine sa imi fac o prietena

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ditamai baiatu si ti-e rusine sa pupi o fata ma?! Noroc ca nu va mai trimite in armata la ce generatii vin. laughing

| RAY a răspuns:

Alex astea vin involuntar, cu timpul vei invata, nimeni nu s-a nascut invatat, totul se invata, hai cu tupeu esti mascul

| Alex2526 explică (pentru RAY):

Pai da si de ex vorbim sa ne intalnim ce o ss vorbesc cu ea si cum ma duc spre ea sa o sarut ajuta ma pls

| Nonameagain a răspuns:

O prietena sau o iubita?
Nu, nici pe iubita nu o pupi repede, la primele intalniri. Astea vor veni cu timpul.