| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Cum i-as putea da semne iubitului meu ca ma excita?

Adica acum cateva zile a fost la mine si am avut niste momente mai asa..Intelegeti voi.
Tinandu-ma in brate mna a facut niste chestii care m-au excitat, am avut hanoracul lui in mana si l-am strans.Nu stiu daca a observat si cand m-am intors spre el l-am prins de talie si l-am strans asa putin

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Băgați un deget în nas, mai mult ca sigur o sa se prindă

| Dismally a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa-i spui.

| Adelina122 a răspuns (pentru Dismally):

I-am spus de multe ori si a zis ca se bucura.dar vreau sa vada ca il vreau si ca ma excit la unele chestii

| Andrei200202 a răspuns (pentru Adelina122):

Si pentru ce vrei sa vada ca te exciti la unele chestii, cum adica vrei sa observe ca il vrei, adica vrei sa întretii relatii intime cu el?

| Dismally a răspuns (pentru Adelina122):

A spus ca se bucura? big grin Pai ce varsta aveti?

| Adelina122 a răspuns (pentru Dismally):

Eu 14 el 15

| Dismally a răspuns (pentru Adelina122):

Aa, asa se explica happy