| Roooxs a întrebat:

Hei, buna, imi zice si mie cineva cum pot sa slabesc? am 1.59 si 51 de kg, ma simt grasa si chiar unele prietene imi spun asta.happy astept respunsuri concrete va rog :* ( scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| alynadulcik a răspuns:

Eu iti sugerez sa ramai asa cum esti, sincer.Decat schelet ambulant... Poate sunt invidioase pe tinelove struck Ramai draga mea asa,cine te place,te place asa cum arati iti spun din proprie experientabig grin 'si faptul ca te simti grasa este doar o iluzie a ta, pentru ca ti-au spus cateva persoane, si de aia.eu st foate slaba nici mie nu imi convenea cum arat"dar prietenul meu mi-a deschis ochii k arat bine asa cum arat, indiferent ca am 40 de kg si 1, 60m la 17 ani.Numai bine, Te pup

4 răspunsuri:
| qwerty21 a răspuns:

laughing)))))hahahaha

| qwerty21 a răspuns:

Ce prietene ai si tu rolling on the floor)

uite. mananca fructe,legume, si supe, mai mult decat alte mancaruri
si fa putina miscare.happy

| badgirl22 a răspuns:

Daca ai sub 18 ani eu zic sa nu faci nimic extraordinar in privinta asta pentru ca risti sa-ti dai organismul peste cap. dupa 18 ani poti incerca niste cure de slabire sau ceva mai mult sport.