| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Buna! va rog ajutor! DE cateva zile am cunoscut un baiat cu un an mai mare,...el a 8 eu a 7, ..azi am venit impreuna la scoala, ..si mi s.a parut foarte ok, ...cu bun simt, ..i.am zis unei prietene care se intelege bine cu el de asta,.el si.a dat sedama ca il plac,. oarecum, ..si in pauza stateam si ma uitam la el si zambeam cu acea facta si el,.dar ju vorbeam nimic, ..si ea a vb cu el, ..si el i-a zis ei ca nu ii placf "cele ce umbla cu 2" azi m.am despartit de fostul!,.sad si el stie ca inca sunt cu cineva,.ce as putea sa fac sa ii explic ca nu umblu cu 2, . si 2) ce sa fac sa il atrag oarecum?:-s FUNDA!

5 răspunsuri:
| Marry410 a răspuns:

Pai, nu stiu ai puta sa-i spui pur si simplu ca numai esti cu baiatul acela, sau fa-l sa vada ca nu stai cu nimeni decat cu fetele, si ca sa il atragi, poartta-te indiferent, nu fii disperata nu-i zambi asa intruna, poarta-te indiferent cu el, dar daca vorbeste cu tine raspunde-i, daca ii place de tine o s avina sigur sau o sa sa uite mai mereu.Bafta :*

| kudfhgjksafbhgjkdsahyfjkldsabgfdsaijgh a răspuns (pentru Marry410):

Acel baiat nu e din sc la mine, ..plus ca noi, ..aidca eu cu el ne vedem maxim o data pe zi! am o prietene care e in clasa cu el, ..si mai merg la ea dar nu prea il vad, ..sau poate ca pana acum nu il cunosteam,,...:-s

| kudfhgjksafbhgjkdsahyfjkldsabgfdsaijgh a răspuns (pentru Marry410):

Nu prea ma vad cu el, ..si acel baiat nu e de la mine din sc,. mai am o prietena care e in clasa cu el dr nu prea il vad,.

| Marry410 a răspuns (pentru kudfhgjksafbhgjkdsahyfjkldsabgfdsaijgh):

Pai si ce vrei atunci daca stii ca nu te vezu prea dws cu el?

| kudfhgjksafbhgjkdsahyfjkldsabgfdsaijgh a răspuns (pentru Marry410):

Pai pentru ca am putea sa ne vedem,.dar il evit adica nu vreau,.dar nu pot pur si simplu sa dau ochii cu el,.frustratedsad