| Anna0111 a întrebat:

Hei! De o luna sunt intr-un grup pe whatsapp. si de acolo am inceput sa vorbesc cu un baiat. A zis ca s-a îndrăgostit de mine dar cred ca e doar atractie fizica. Mie chiar imi place sa vorbesc cu el, vorbeste frumos cu mine, ma face sa rad, vorbim la telefon dar mai rar. Chestia e ca el vrea mai mult decat atat. Dar nu vreau sa am relatii la distanta. Cum pot evita discutiile astea in cel mai frumos mod fara sa-l rănesc? Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa il blochezi pe whatsapp

| Satango a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scurt şi la obiect. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Satango):

Asa e bine.

| RobertMoon a răspuns:

Sora mea era să pice în plasa unui racolator pe Omegle, ai grijăwinking

| wαтerғαll a răspuns:

Faza cu "indragostitul virtual" este o vrajeala.
In primul rand, nu ar trebui sa se supere daca ii spui in fata ca nu iti doresti o relatie la distanta, frumos, bineinteles. Asta fiind ceea ce te sfatuiesc sa faci. Zic sa fii sincera si directa, ca sa nu-ti bati capul aiurea.

| razvhws a răspuns:

Da-i block pe whatsapp, si ai grija ca in ziua de azi majoritatea proxenetilor agata minore pe retelele de socializare.

| razvhws a răspuns:

Da-i block pe whatsapp, si ai grija ca majoritatea proxenetilor agata minore pe retelele de socializare

| LoveSleep a răspuns (pentru razvhws):

Dar tu de ce ai cont pe TPU? Vezi să nu te agațe vreun proxenet.
Cel mai sigur e să te închizi în casă și să oprești curentul.