| llliii a întrebat:

Hei! pai cred ca pot sa incep...

imi place de un tip care e mai mare decat mine cu 2 ani (eu sunt a9a si el a11a). eu am inceput sa vorbesc cu el dupa ce i-a supus un tip ca il plac(mie imi era prea rusine desi ne cunosteam) si chestii de genu. vorbim de ceva timp si vineri seara a fost balu gascanilor de la noi de la liceu (suntem la acelasi liceu) si l-am vazut, dar nu prea am vorbit cu el. as vrea sa vorbesc si eu cu el si sa ii zic eu ca il plac si vreau sa fiu cu el, dar nu am nici cea ma vaga idee ce as putea face. sa i.o zic in fata imi este rusine si... ajunati-ma va roooog [fundita :*]

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Întreabă-l ceva legat de școală, după câteva conversați ai putea să-i spui live sau pe net.

Succes. Te pup.

| llliii explică (pentru Dariusuu):

Eu vorbesc cu el detul de mult, dar nu stiu cum sa ii spun...in fata sa ii zic mi-e prea rusine...

| Dariusuu a răspuns (pentru llliii):

Spune-i pe net draga mea. Va aprecia sinceritatea ta.

Nu te-ai săturat să te tot întrebi : Cum era dacă?

Dacă vrei să se întămple ceva ia atitudine.

Ai grijă de tine.