| IntrebareCuRaspuns a întrebat:

Hei, sall TPU.
Am o nedumerire, am 14 ani, penisul de 15-16cm in stare erecta si 11cm grosime cam ce parere aveti, e destul de oke sau...

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Unii utilizatori TPU au intrebat, la aceeasi varsta daca penisul lor de 10 sau 12 cm e ok desi sunt inca in crestere, ca si tine si au toate sansele sa le mai creasca pana la 18-20 ani.

Tu stai mult mai bine asa ca nu te mai preocupa. Se spune ca un penis de minim 10cm si cu o grosime buna isi poate face treaba fara probleme desigur atat timp cat nu faci burta tongue ca o sa te cam impiedice big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 cm? Ce dracu? Circumferinţa sau diametrul?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu-ti face probleme, este destul de in ordine

| abcde12345 a răspuns:

11 cm grosime? Ai cumva o buturuga in pantaloni?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru abcde12345):

Circumferinta bre nu diametrul

| abcde12345 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

El a spus "grosimea", nu circumferinta sau diametrul ...eu am interpretat in modul meu :p

| IntrebareCuRaspuns explică (pentru abcde12345):

Am spus grosimea nu latimea

| anonimalx a răspuns:

Eu cred ca e destul de ok.

| RaTeP a răspuns:

OK E perfect