| simodex a întrebat:

Hei tpu..am 15 ani..si as vrea sa fac dragoste cu iubitul meu..credeti ca pot cumpara prezervative de la profi sau lidl? Imi e frica, poate isi dau seama ca sunt minora..desi sunt dezvoltata.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca esti minora care e problema? Nu e interzisa vanzarea de prezervative minorilor

| corbulalbrosu a răspuns:

Absolut pe nici un/o casier/a nu va interesa ce produse doresti sa cumperi. Prezervativele nu se vand in functie de varsta cumparatorului, fiindca in afara de fi folosite in scopul pentru care au fost fabricate, acestea pot fi folosite si in diverse alte moduri/scopuri: ca baloane, ca,, bombe cu apa'', etc. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu iti fie teama sa cumperi prezervative de la cele doua supermarketuri. Nu te intreaba nimeni pentru ce le cumperi sau ce faci cu ele, sau ce varsta ai.

| Necunoscut112 a răspuns:

Să cumpere el că nu ştii tu care îi e potrivit.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre deosebire de tigari, prezervativele se pot cumpara indiferent de varsta.

| alin131 a răspuns:

Mai asteapta cativa ani...

Ia si citeste o carte, mai bine...

| DaNaX20 a răspuns:

Sa cumpere el. Asa, te scuteste de o rusine si in plus, nu te afla alde maicata.

| Daniel009988 a răspuns:

Da, cred ca poti cumpara! Dar eu iti recomand fara prezervativ happy bafta la munca!