| Pyskiss a întrebat:

Ieri am decis sa fim amici eu si prietena mea sa luam o pauza in relatie sa poata invata, a vorbit foarte sec cu mine dupa, azi nici nu ma salutat cand a iesit, a pus webu la status, si mi-a zis y(prietena ei) la mine ca x(prietena mea) vrea sa-mi zica ceva de bine. X a intrat azi pe mass de 3 ori pana acum si nu mi-a zis nimic inca si recunosc ca ea m-a bagat in seama prima la toate 3 turile.Acum de ce nu im ispune nu vreau s-o intreb ca daca are ceva de spus vreau ea sa-mi zica de ce numi spune? ieri sa comportat foarte ciudat parca nu-i pasa, na mai vorbit dupa ce am ramas amici nu a vorbit cu mine mai nimic, vreau sa par indiferent sa o am inapoi, ca din cauza invatatului ea a bagat motiv ca nu putem sta impreuna ca nu poate invata, desi ma intalnesc foarte rar cu ea si stau mai putin de o ora:S de ce? ce vrea mai exact?, sau sia gasit pe altul o zis y ca x vrea sa-mi spuna ceva de bine, y e cea mai buna prt a lui x si stie tot despre ea? de ce nu mi-a spus dau funda! sfaturihappyid tputpu54 pls happy

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Daca ti-a spus prietena ei ca e ceva de bine, probabil ca vroia sa iti spuna sa va impacati! Dar oricum nu iti mai bate capul! Daca si-a gasit pe altul? Nu ai de unde sa stii.Las-o cateva zile, un timp.Trateaz-o cu indiferenta si vezi cum reactioneaza, daca te cauta.Bafta

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Daca ea a preferat sa te indeparteze...ce rost mai are sa te intereseze? Ce vrea sa te umilesti? Sunt de neinteles fetele astea! Trebuie sa mergi pe drumul tau si vei vedea ca va apare si fata care sa te merite si sa te aprecieze!

| JustDoIt456 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui tu sa-ti bati capul. Daca te-a ignorat asta e. Mergi mai departe