| xEmiliano a întrebat:

Hei TPU m-am indragostit de o fata din Bucuresti la ziua unui prieten ..eu sunt din buftea dar chestia este ca nu o cunosc decat de 2 zile si nu cred ca va accepta sa fim impreuna crying va rog ajutati-ma .....sunt genul de baiat caruia daca ii place o fata se atatseaza prea mult de ea crying

5 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Extraordinar, o cunosti de 2 zile si vrei deja sa o lasi insarcinata.

| xEmiliano explică (pentru mat31new):

De fapt am 13 ani nu te gandi la altceva

| mat31new a răspuns (pentru xEmiliano):

Si de ce ai pus intrebarea cu sperma?

| xEmiliano explică (pentru mat31new):

Nu e legata si de treaba asta deci ajutati-maa

| SakonSIUkon a răspuns:

Vorbeste mai mult cu ea pana ajungeti la ceva, dovedeste bunatate si intelegere si sa fi dragut, incearca sa vorbesti dragut succes.