| ssimasbare a întrebat:

Seara trecuta s a intamplat ceva. Acum sunt in tabara in strainatate si ieri seara am fost in camera la colegi(baieti) eu si o fata si ei. Acolo am jucat adevar si provocare si in fine m a sarutat
Un baiat pe care il plac din cauza asta. Unii printre care si eu am baut putin tot asa si dimineata m am trezit la ei in camera in pat langa cel pe care il plac imbratisati si mai dezbracati decat eram seara. Nu cred ca am facut sex dar totusi ceva s a intamplat. Dupa aceea, azi am inceput sa vorbim mai mult si sa fim prieteni si asa. Voi ce ziceti de aceasta situatie? Va rog.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca ai vrut sex daca ai mers in camera la baieti.Cred ca nici lor nu le-a venit sa creada ce pleasca le-a picat in acea seara.Baieti destepti.V-au pus ceva in bautura.Peste 9 luni nu stii pe cine sa il acuzi ca este tatal copilului tau.Asta e, prostia se plateste.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ai vrea sa zice m, felicitari? Evident ca nu o sa te felicite nimeni, deoarece nu avea i ce cauta in patul lor, esti cumva casatorită? sexul se face numai in cadrul casatoriei, nu asa cum face ti voi, total aiurea, cu oricine. treaba ta tu vei trage consecintele, daca cumva ăla s-a culcat cu tine tu erai băută, nu i ti amintesti ce s a intimplat, el chiar daca stie nu i ti spune, si te trezesti cu burta la gură. sigur nu ai mai mult de 16 17 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca ai facut sex, ca ai fi simtit durerea dezvirginarii, dar este bine sa nu mai bei alcool si nici sa te duci in camere la baieti si sa-i provoci, asta daca vrei sa te mai intorci acasa cuminte si virgina.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Violleta2022):

Era băută, ce sa simtă un om băut?

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Caz in care, merge de urgenta la medicul ginecolog sa se constate dezvirginarea si eventual o posibila sarcina.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu te-ai trezit din cauza durerii aparuta intre piciorusele tale totul este OK.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu mai stii ce s-a intamplat, intreaba-l pe prietenul tau daca a facut sex cu tine. Daca a facut sex cu tine si erai in perioada fertila este posibil sa fi ramas gravida.

| Oana92 a răspuns:

De ce ar fi considerat ''expert'' un barbat de care nu iti aduci aminte dupa ce ai facut sex? Macar atat sa fie capabil, sa te faca sa iti aduci aminte cat de bine te-ai simtit.

Iar un tip care face sex cu o tipa pe care a drogat-o trebuie sa stea in puscarie. Pentru ca ce a facut el se numeste viol!

| pufulescu a răspuns:

Nimic nu zic. Pana aici sunt intamplari normale din perioada adolescentei.

| BadAngel3 a răspuns:

Tu esti responsabila. In loc sa stai cuminte te duci la baieti si bei pana uiti de tine. Si voi fetelor-majoritatea dintre voi- o cautati cu lumanarea rau de tot...

| bikarlo a răspuns:

Pai du-te si fai un test. Poate te-au folosit. Dupa ce bei nu mai esti constient cat bei.Ti-as sugera sa iti faci un test de sarcina!