| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea ne-am jucat putin, acum 2 zile! Ea avea o bluza mai lunga cu dresuri si eu pantaloni, nu blugi...un alt material! Ne-am jucat imbracati asa cum erau ..Am ejaculat si eu m-am udat. nu am observat, apoi am vazut ca mi s-au udat pantalonii destul de mult si era si ea putin uda, nu stiu daca de la mine sau de la ea! Deci eu aveam chilot si pantaloni, ea chilot si dresuri mai subtiri.e posibil sa fi ramas insarcinata? Avand in vedere ca era in dresuri? Va rog un raspuns... Am nevoie!

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu are cum sa ramana gravida, doar daca sperma ajunge in vaginul ei.

| Colors a răspuns (pentru evenso):

Si crezi ca ar fi putut ajunge asa? avand in vedere cat de subtire era imbracata?

| evenso a răspuns (pentru Colors):

Nu, n-are cum in conditiile cum l-ai descris.

| Vladuthz a răspuns:

Cea mai penala cale de a ramane insarcinatarolling on the floor))

| DedeeAndreea a răspuns:

Hei.Nu ma pricep in acest domeniu, deci, parerea mea este ca prietena ta ar trebui sa isi ia de la farmacie un test de sarcina, apoi sa mearga la un ginecolog, pentru ca nimic nu e sigur! Iti garantez ca exista posibilitatea ca ea sa fi ramas insarcinata!
O zi buna!