| Ankaprintzesa a întrebat:

Heii... am vorbit cu un baiat un an si cateva luni, nu eram impreuna, el ma placea, eu vorbeam doar asa cu el. de Craciun ne-am certat rau, de atunci nu mai vorbim, in ultimul timp am inceput sa ma indragostesc de el, am incercat sa vorbesc cu el si mi-a zis ca are iubita si sa il las in pace, dar cand suntem la un eveniment sau intr-un loc public nu isi ia ochii de la mine si o data a incercat sa ma si sarute... nu inteleg, daca are iubita de ce isi mai pierde timpul uitandu-se?
Sfaturi? Dau fundaaa!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se distreaza ca te vede disperata. Unii baieti au tendinta sa se joace cu fetele care umbla disperate dupa ei, adesea nevinovat, alteori in cautare de sex gratis si fara implicatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti insistenta si tu.

| sooome a răspuns:

Uita-l.
In primul rand, daca te placea, atunci presupun ca in momentul de fata tu trebuia sa fii iubita lui, nu?
Si legat de gesturile alea, baietii in general fac gesturi de genul. Poate vrea doar sa te f*** si na, o ia mai usor.

| Buzincu_Ana_2000 a răspuns:

Te place dar nu vrea sa-ti spuna. nu-i da atentie. te va cauta elwinking

| ciocanarul a răspuns:

Vrea doar sa te f---a!