| dina33 a întrebat:

Heii TPU nu stiu ce sa fac cu iubitul meu ma tine in suspans nu mai ne-am vazut de cateva saptamani si nici nu ma suna doar cand intra pe mess ma baga in seama si mai vb el mi-a zis ca mai ma place l-am intrebat daca iese prin parc si a zis ca iese nu mai prin fata blocului tin foarte mult la el da simt ca il pierd si mai e si o fata care e moarta dupa el si face tot posibilu sa ne desparta e fosta lui prietena ofer fundita va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| dtoma64 a răspuns:

Daca zici ca il iubesti asa mult intreaba-l cand iese chiar si prin fata blocului si iesi si tu si iti vei da tu seama daca chiar mai are ceva sentimente pentru tine, iar daca nu mai bine te dai la oparte ca apoi va avea un mare regret ca te-a cunoscut si mai ales ca a stat cu tine

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cateva saptamani? Pai daca erati iubiti i-ar fi fost dor de tine, nu te-ar fi lasat asa... dupa ce nu te vezi cu cineva cateva saptamani fara un motiv serios te poti considera deja despartita. Ori s-a plictisit ori se gandeste la altcineva.

| byancutza a răspuns:

Sincer asta nu e relatie,daca te iubea sau tinea la tine iesea sa va intalniti te suna si etc,el mai mult ca sigur e cu altcineva sau incearca sa iti dea de inteles ca nu mai este interesat de tine si ca vrea sa o terminati cel mai bine ar fi sa discuti cu el serios si sa lamuresti treaba,deschide ochii acum pana nu-i prea tarziu pentru ca atunci vei suferi de doua ori mai mult decat ai suferi acum, pararea, ea e ca nu te merita

| Remus82 a răspuns:

Spune'i ca'l vrei ca prieten. Daca te vrea de aialalta nu o sa-ti mai fie frica ca o sa ti'l ia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tie iti place de el trebuie sa ii spui, si gata considerate singura fata din viata lui cealalta nu exista tu esti pe primul loc tot timpul ai incredere in tine.

| PufarinaUcigasa a răspuns:

Eu zic mai bine sa il intrebi daca ar mai vrea sa continue relatia! Intreba.l daca s-a plictisit de tine, cred ca are el un motiv de nu mai vrea sa va vedeti! Daca il intrebi pe el toate astea o sa afli raspunsulwinking!