| Deliiss a întrebat:

Heii TPU. Sunt impreuna cu prietenul meu de aproape un anisor. A fost dragoste la prima vedere desi nu credeam in asta. Mama mea nu a fost de acord cu relatia noastra de la bun inceput si de aici au inceput problemele. Dupa ce am terminat liceul am hotarat sa ne mutam impreuna la ai lui. Toate au mers bine si merg in continuare mama a fost de acord cu relatia noastra si acum ne-am mutat la mama in apartament (mama este plecata din tara) deci stam singuri. Primesc in fiecare zi o atentie de la el. Un biletel lasat in baie langa oglinda cu *te iubesc* sau pe masa in bucatarie sub cescuta de cafea * am facut-o cu multa dragoste asa cum iti place tie*. Acum intrebarea mea este: Ce surprize ii mai pot face? ( in afara de : biletele in buzunare, in pachetelul cu mancare pentru la servici, de baile relaxante pe care le gaseste acasa atunci cand ajunge seara. sau de dulciurile facute cu drag pentru el.) Sper ca nu va plictisesc...

13 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Wtf ce relatie plictisitoare aveti...

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Cine este rautacioasa acum? laughing

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu suuunt! Recunoaste ca am dreptate... laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Daca imi zici cum arata o relatie neplictisitoare in ochii tai, poate iti dau dreptate. poate. chiar daca sunt sanse de 98% sa nu iti dau, tu zi-mi oricum. laughing

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Desi,adevarul e ca nu exista o relatie neplictisitoare.
astazi sunt pesimista, imi pare rau laughing)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Povesti de adormiti copii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Păi numai tu îi faci surprize? El tie nu i ti face? Ce virsta ave ti voi? Acum e rindul lui sa i ti facă surprize.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte frumos din parte voastra ca va iubiti ca la inceput.

| grab a răspuns:

De ce simti nevoie sa plusezi?
cumpara in cazul asta bilete la chestii dragute, rezerva weekenduri la munte sau in strainatate la pret bun, invata sa gatesti noi feluri de mancare a la master-chef. vorbiti despre si practicati kamasutra.

| NameHarris a răspuns:

Pai faptul ca ii aret in fiecare zi cat de mult il iubesti este suficient nu trebuie nimica mai multwinking''Sa sti ca intr-o zi o sa va despartiti''laughing

| SamuelTudosa a răspuns:

De unde atata iubire happy?

| Deliiss explică (pentru SamuelTudosa):

E ceva ce vine din interior. Altii o simt alti nu!

| piticelm a răspuns (pentru SamuelTudosa):

De la zanerolling on the floor