| AlyBwaa a întrebat:

Heii TPU vreau si eu sa stiu ce sa faci atunci cand o fata vrea sa se impace cu un baiat si el e prea suparat pe ea si nici n-o baga in seama si fata e prea disperata dupa el? FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| toly a răspuns:

Cel mai bine ii spui clar si raspicat ca tii la el il iubesti etc si vrei sa te impaci cu el si vezi ce rezolvi ce raspuns primesti>oricum viata merge inainte. Apropo conteaza foarte mult si motivul pentru care v-ati despartit(vinovatul) Oricum viata merge inainte:X

| AlyBwaa explică (pentru toly):

Mi-ai fost de ajutor...mersi

| toly a răspuns (pentru AlyBwaa):

Cphappy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nimic. In adolescenta si nu numai, trebuie sa intelegem ca o relatie are si un sfarsit, si trebuie sa privim inainte nu inapoi, dar sa tinem cont de greselile facute in trecut.