| AntoniaMry a întrebat:

Heii TPU love struck! Vreau parerea voastra. Bine...,este o poveste lunga.
Imi place de un baiat. big grin Si cred ca si el pe mine, dar nu stiu sigur. tongue Intr-o dimineata, pe la 8-9, a intrat pe facebook. Si am inceput o conversatie :*.
Eu: Heii love struck, ce faci? ♥. '
El: Bine,tuh? love struck
Eu:Binelove struck, ma pregatesc sa merg la plimbare cu fetele. big grin tongue
El: Bravoo love struck
... dupa 4 minute.
El:Hei,n-ai vrea sa anulezi plimbarea cu fetele, si sa ne plimbam doar noi 2. ? love struck♥.
Eu:Nu stiu ce sa zic...adica,ce vor spune fetele? love struck
El: Te rog frumoss love strucklove struck :*.
Eu: bine,bine :]]. kiss.

big grin El s-a pregatit de plimbare,dar eu cand a venit vremea sa plec, nu m-am dus, pentru ca am avut un accident la picior. big grin big grin.
Si acum imi pare foarte rau. sad
Dupa 3 ore, i-am zis cauza pentru care nu m-am duc la plimbaree. happy
L-am intrebat daca s-a suparat pe mine si a zis:
El:-Neahappy
Eu:Sigur?
El:Categoric...

Dar totusi cred ca s-a suparat, pentru ca de atunci nu mai ma baga in seama sad

Ce sa ma fac? Voi ce spuneti?

Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Intra in vorba cu el, incearca sa iesi cu el odata si vezi cum actioneaza. Daca chiar tine la tine sau ar vrea asta si ar fi matur, te-ar intelege, daca nu, nu merita sa iti pierzi timpul cu el. Poate e doar o mica atractie intre voi iar pana la iubire mai e drum lung. Daca te dezamageste, plateste-i cu aceeasi moneda.Nu e vina ta ca s-a intamplat acel accident.Succes!

| AntoniaMry explică (pentru Andreeac33):

Multumesc mult :* Am facut plimbarea, si a fost foarte frumoasa.big grin
Baiatul, Andrei, mi-a zis ca ma place love struck

7 răspunsuri:
| Future1234 a răspuns:

Incepe o conversatie si intreaba-l daca are treaba sau e ocupat ..sambatalaughing sau ce zii vrei tu, ca sa mergeti la un suc sau la o plimbare. Spune-i ca iti pare rau ca nu ai ajuns si vrei sa te revansezi happy Si ca, promiti, ca de dat asta nu te mai lovesti la picior laughing)

| Smile4free a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti din nou cu el. si de data asta intreaba-l daca vrea sa mai faceti o plimbare(dar ai grija sa nu te mai ranesti)...si daca zice NU e clar ca e putin suparat daca zice DA inseamna ca ori i-a trecut ori nu a fost niciodata suparat
sper ca te-am ajutat :*:*:*

| DeadlyRose a răspuns:

Buna Antonia. Sfatul meu e sa ii ceri tu o plimbare. si sa vorbiti. poate asa va mai apropiati. BAFTA! Sper sa mearga :d

| xxNoLovexx a răspuns:

Eu cred ca a fost la misto, nu avea ocupatie.winking

| MaryyraM a răspuns (pentru xxNoLovexx):

Si eu cred la fel laughing

| AntoniaMry explică (pentru xxNoLovexx):

Crede-ma, ca am fost pe al el cu prietenii la un suc happy
Si mereu pleca primul, pentru ca avea treaba.