| XxBlueRosexX a întrebat:

Hello ieri dupa masa mi-a venit ciclul dar nu asta e problema, problema e ca am dureri groaznice de azinoapte, nu ma pot misca nu ma pot nici ridica din pat...am luat si calmante dar tot degeaba, cateodata simt ca se rupe ceva inauntru, asa dureri nu am avut in viata mea, nu mai rezist ce pot face macar sa se calmeze putin?

Răspuns Câştigător
| lilutza a răspuns:

Incearca flamezin. e un praf si il dizolvi in putina apa. iti trece in mai putin de 5 minute, te asigur.happy

3 răspunsuri:
| Zeref a răspuns:

Du-te la spital?

| GreenEyed a răspuns:

Incearca nurofen. daca nu merge du-te la spital. poate s-a intamplat ceva ce nu trebuia.

| lilutza a răspuns:

Flamexin* scuzehappy